Praca dla Lekarza Dentysty w Bielsku-Białej

Aktualizacja
487 1
Zdjęcie Primadent

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Śląskie
Miasto
Bielsko-Biała
Telefon kontaktowy
883033667
E-mail kontaktowy

Nasza Klinika to duża prywatna placówka, która oferuje leczenie z zakresu: stomatologii zachowawczej, estetycznej, dziecięcej, endodoncji, ortodoncji, chirurgii, implantologii, leczenia dysfunkcji stawów skroniowo- żuchwowych.

Posiadamy dużą bazę pacjentów prywatnych, a zapisy mamy na co najmniej 2 miesiące do przodu. Ceny w naszej Klinice są wysokie.

Wraz z rozwojem naszej placówki poszukujemy Lekarza do leczenia zachowawczego oraz endodoncji.

Zapraszamy również Lekarzy po stażu :)

Oferujemy: - pracę w 4-fotelowej placówce - możliwość rozwoju zawodowego - atrakcyjne wynagrodzenie - elastyczne godziny pracy

Oczekujemy: - dyspozycyjności min. 3 dni w tygodniu- możliwość pracy więcej dni w tygodniu, mamy całkowicie zapełnione grafiki - chęci do stałego podnoszenia kwalifikacji - zorientowania na cel

Chcemy dać swobodę lekarzowi, który umie, bądź chce się nauczyć realizacji dużych i kompleksowych planów leczenia.

Zapraszamy do Kontaktu!

Tel. 883 033 667 E-mail. rekrutacja@dentalway.pl

Czy
wiesz, że...
  • Dzieci śmieją się około 400 razy dziennie. Dorośli ... tylko 15.
  • 82% badanych informuje, że nie jest zadowolona nie jest zadowolona do końca ze swojego uśmiechu, 60% jako przyczynę niezadowolenia podaje barwę zębów
  • 60% Polaków deklaruje, że woli zażywać leki przeciwbólowe, w razie bólu zęba i przeczekać go, niż udać się do stomatologa.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>