Praca dla Lekarza Dentysty stom. zachowawcza i endodoncja

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Warszawa
Telefon kontaktowy
883033667
E-mail kontaktowy

Praca dla Lekarza Dentysty w Warszawie

Klinika mieszcząca się na warszawskiej Ochocie. Poszukuje do współpracy lekarza dentysty do stomatologii zachowawczej i endodoncji.

Nasza placówka wyróżnia się dostępem do najlepszych materiałów stomatologicznych oraz wsparciem technicznym w postaci m.in.: mikroskopu GLOBAL, skaleru ultradźwięków Satelec, Endometr Dentaport ZX (Morita) oraz systemu radiowizjografii cyfrowej RVG GENDEX.

Posiadamy dużą bazę pacjentów prywatnych, a zapisy mamy na co najmniej miesiąc do przodu.

Oferujemy: - pracę w nowoczesnej i komfortowej 2-fotelowej placówce - gwarantujemy pełen grafik pacjentów prywatnych - bardzo dobre wynagrodzenie – 40% od wygenerowanego obrotu - świetną atmosferę, dobry klimat, wygodę pracy - możliwość realizacji pasji i kompetencji zawodowych

Oczekujemy: - min. 2 letniego doświadczenia w pracy - dyspozycyjności min. 3 dni w tygodniu lub więcej - chęci do stałego podnoszenia kwalifikacji, udziału w szkoleniach - zorientowania na cel - zorientowania na atmosferę współpracy i wzajemnej pomocy

Zapewniamy pracę w miłym, ambitnym i zgranym zespole o długoletnim doświadczeniu. Jesteśmy nastawieni na wysokie cele i tego właśnie oczekujemy od naszych kandydatów. Każdy lekarz, który do nas przyjdzie w ramach swoich kompetencji otrzyma szansę rozwoju w interesujących go obszarach.

Zapraszamy do Kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub przez wysłanie CV W CV prosimy o zawarcie następującej zgody: „Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.”

SZCZEGÓŁY I KONTAKT: Martyna Płocharczyk Tel: 883 033 667 E-mail: m.plocharczyk@oqp.agency

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X