Praca dla lekarza dentysty na pół etatu

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Śląskie
Miasto
Sosnowiec
Telefon kontaktowy
666639886
E-mail kontaktowy

Prywatny gabinet stomatologiczny w Sosnowcu podejmie współpracę z lekarzem dentystą. Poszukujemy lekarza zajmującego się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz protetyką.

Oferujemy: Praca na 1/2 etatu. Elastyczne godziny pracy. Satysfakcjonujące wynagrodzenie. Sprzęt i materiały stomatologiczne (mikroskop stomatologiczny, mikrosilnik VDW, BEEFILL, RVG) pozwalające leczyć pacjentów na wysokim poziomie. Dużą bazę prywatnych pacjentów. Współpracę z wykwalifikowanym technikiem dentystycznym. Możliwość rozwoju zawodowego. Miłą atmosferę pracy i wsparcie merytoryczne.

Oczekujemy:

Chęci do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Otwartości i komunikatywności. Dbałości o wysokie standardy medyczne w placówce. Wysokiej kultury osobistej. Mile widziana praca w powiększeniu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 666-639-886

Czy
wiesz, że...
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
  • 82% badanych informuje, że nie jest zadowolona nie jest zadowolona do końca ze swojego uśmiechu, 60% jako przyczynę niezadowolenia podaje barwę zębów
  • Jedną z zalet starości to możliwość śpiewania i mycia zębów jednocześnie.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X