Praca dla Lekarza Dentysty do kliniki w Bielsko-Białej

Aktualizacja
42 1
Praca dla Lekarza Dentysty do kliniki w Bielsko-Białej

praca

Stanowisko
Dentysta po specjalizacji
Województwo
Śląskie
Miasto
Bielsko-Biała
E-mail kontaktowy

W związku ze stałym rozwojem prywatnej kliniki w Bielsku-Białej zatrudnimy Lekarza Dentystę do Stomatologii Zachowawczej oraz Endodoncji.

Oczekujemy: - min. rocznego doświadczenia w pracy - dyspozycyjności min. 2 dni w tygodniu lub więcej - zorientowania na cele oraz chęci do stałego podnoszenia kwalifikacji - stałego zaangażowania - mile widziana umiejętność leczenia pod mikroskopem (istnieje możliwość douczenia)

Oferujemy: - wynagrodzenie w wysokości 35-40% od wygenerowanych obrotów w zależności od posiadanego wykształcenia i doświadczenia - możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych lekarzy - pełen grafik prywatnych pacjentów - dostęp do nowoczesnego sprzętu - elastyczne godziny pracy

Zapraszamy do Kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub przez wysłanie CV W CV prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.”

Szczegóły i kontakt: Martyna Płocharczyk Tel. 883 033 667 E-mail: m.plocharczyk@oqp.agency

Czy
wiesz, że...
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
  • Dentysta rozpoczyna badania wstępnymi oględzinami, często poprzedzonymi słowami: Proszę powiedzieć "Aaaaa"
  • Badania wskazują, że 40% badanych po otrzymaniu znieczulenia, dzięki któremu nie czuło bólu, chętniej odwiedza dentystę.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X