Praca dla Dentysty (zachowawcza i endodoncja)

Aktualizacja
Praca dla Dentysty (zachowawcza i endodoncja)

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Opolskie
Miasto
Głogówek
Telefon kontaktowy
731 644 255
E-mail kontaktowy

Praca dla Lekarza Dentysty w prywatnej placówce w Głogówku (woj. opolskie).

W związku z rozwojem naszej przychodni oraz rosnącym zainteresowaniem wśród pacjentów poszukujemy do naszego zespołu Lekarza do stomatologii zachowawczej, profilaktyki, endodoncji, prostej chirurgii i protetyki.

Oczekiwania: Doświadczenie min. 1 rok, Wysoka kultura osobista, Mile widziane umiejętności obsługi RECIPROC GOLD i RTG PUNKTOWEGO, Dobre zdolności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktu, Cechy takie jak: cierpliwość oraz empatia.

Warunki pracy: Pracę na min. 3 dni/3 zmiany w tygodniu, Grafik pełen pacjentów, Wynagrodzenie w granicach 40% w zależności od umiejętności i doświadczenia lekarza, do ustalenia w rozmowie indywidulanej, Współpracę w oparciu o kontrakt.

Zapraszamy do kontaktu! Telefon: 731 644 255 E-mail: rekrutacjaoqp3@gmail.com

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.

Czy
wiesz, że...
  • W Japonii "yaeba" czyli "krzywe zęby" są uważane za urocze i atrakcyjne. Nastolatki często poddają się operacji wykrzywienia zębów, by wyglądać bardziej atrakcyjnie.
  • 82% badanych informuje, że nie jest zadowolona nie jest zadowolona do końca ze swojego uśmiechu, 60% jako przyczynę niezadowolenia podaje barwę zębów
  • Szkliwo zębów jest najtwardszą substancją w ciele człowieka.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X