Praca dla Dentysty i Endodonty

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Warszawa
Telefon kontaktowy
883 033 667
E-mail kontaktowy

Praca dla Lekarza Dentysty do Stomatologii Zachowawczej i Protetyki oraz Lekarza Endodonty w Warszawie

Nowoczesna klinka stomatologiczna nawiąże współpracę z Lekarzem Dentystą do Stomatologii Zachowawczej i Protetyki oraz z Lekarzem Endodontą.

Oferujemy: - pełen grafik prywatnych pacjentów - zatrudnienie w oparciu o kontrakt - atrakcyjne wynagrodzenie 35-40% od wygenerowanych obrotów, w zależności od umiejętności i doświadczenia - bogate wyposażenie: system RECIPROC® firmy VDW, B&L SUPERENDO BETA FULL KIT, Mikroskop Carl Zeiss F170, Aparat RTG punktowy RX DC HyperSphere - możliwość realizacji pasji i poszerzenia kompetencji zawodowych - przestronny pokój socjalny

Oczekujemy: - min. 2 letniego doświadczenia w pracy - dyspozycyjności min. 3 dni w tygodniu - umiejętności leczenia pod mikroskopem (również skomplikowane przypadki) - swobodnego posługiwania się językiem angielskim - zaangażowania i umiejętności pracy w zespole - chęci do stałego podnoszenia kwalifikacji, udziału w szkoleniach (mile widziane dodatkowo ukończone kursy z obszaru stomatologii)

Zapraszamy do Kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub przez wysłanie CV W CV prosimy o zawarcie następującej zgody: „Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.”

SZCZEGÓŁY I KONTAKT: Martyna Płocharczyk Tel: 883 033 667 E-mail: m.plocharczyk@oqp.agency

Czy
wiesz, że...
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
  • Dentyści cenią sobie porządek, czystość, wodę mineralną, trzy godziny bez jedzenia i rozmownych pacjentów
  • Ludzie, którzy są praworęczny zazwyczaj żują pokarm na prawej stronie ust. Leworęczni - po lewej stronie.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X