Praca dla Dentysty Endodonty - Wyszków

Updated
Praca dla Dentysty Endodonty - Wyszków

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Wyszków
Telefon kontaktowy
606176880
E-mail kontaktowy

Nowoczesna klinika stomatologiczna IdealDENT w centrum Wyszkowa, podejmie współpracę z lekarzem dentystą, który zajmuje się endodoncją mikroskopową.

Nowoczesna klinika stomatologiczna IdealDENT w centrum Wyszkowa (ok 30-40 minut od Warszawy), podejmie współpracę z lekarzem dentystą, który zajmuje się endodoncją mikroskopową. Dbamy o wysoki standard usług oraz dobrą atmosferę. Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu. 

Oferujemy : komfortowe warunki pracy dużą bazę aktywnych pacjentów najwyższej klasy sprzęt i materiały stomatologiczne elastyczne godziny pracy

Szukamy: lekarza specjalizującego się w endodoncji mikroskopowej chcącego dużo pracować i podnoszącego swoje kwalifikacje z dobrym kontaktem z pacjentem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem lub o kontakt telefoniczny tel. 606-176-880 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X