Praca dla Dentysty- Człuchów

Nowe
Aktualizacja
Praca dla Dentysty- Człuchów

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Pomorskie
Miasto
Człuchów
Telefon kontaktowy
731644255
E-mail kontaktowy

Prywatna klinika, działająca od 1998 roku, poszukuje do współpracy Lekarza Dentysty do stomatologii zachowawczej i endodoncji. Nasz personel jest uśmiechnięty i przepełniony pozytywną energią. Wszystko po to aby zapewnić naszym Pacjentom dobre samopoczucie oraz maksimum komfortu. Jesteśmy nowoczesnym, przyjaznym gabinetem stomatologicznym oferującym kompleksowy zakres usług, dbając o zdrowie dorosłych i dzieci. Znajdujemy się w Człuchowie.

Oczekujemy: - dyspozycyjności 2,3 dni w tygodniu, - dobrych zdolności interpersonalnych i łatwości w nawiązywaniu kontaktu, - chęci współpracy i wzajemnej pomocy.

Warunki pracy: - pracę w komfortowej 3-fotelowej placówce, - grafik pełen pacjentów, - atrakcyjne wynagrodzenie (40% od obrotu), - zatrudnienie na podstawie kontraktu, - pokój socjalny do wzajemnej integracji, - dobrą, rodzinną atmosferę w pracy.

Wszystkich zainteresowanych Lekarzy zapraszamy do kontaktu: Telefon: 731 644 255

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X