Praca dla dentysty - Czempiń (koło Poznania)

Updated
87 0

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Wielkopolskie
Miasto
Czempiń (40km od Poznania)
Telefon kontaktowy
602 171 158
E-mail kontaktowy

OFERTA PRACY DLA LEKARZA Gabinet TRIDENT w Czempiniu (40 km od Poznania, wygodny dojazd S5) zatrudni lekarza. Możliwość wykonywania stomatologii zachowawczej, endodoncji, dużo protetyki ruchomej i stałej, pedodoncji i chirurgii. Praca w ramach NFZ (pół kontraktu) i duża baza pacjentów prywatnych. Klinika 2-gabinetowa. Gabinet do wyłącznej dyspozycji. Czynna asysta na 4-ręce. Przemiła atmosfera i możliwość poproszenia o pomoc doświadczonego lekarza, co pozwala poszerzać zakres wykonywanych zabiegów i rozwijać się młodym lekarzom szczególnie w kierunku protetyki i chirurgii. Wynagrodzenie: 40% przychodu Gabinet dobrze wyposażony. Praca od maja. Kontakt: 602 171 158 właściciel kliniki lub proszę przesyłać CV na adres e-mail: naseru@op.pl

Czy
wiesz, że...
  • W Japonii "yaeba" czyli "krzywe zęby" są uważane za urocze i atrakcyjne. Nastolatki często poddają się operacji wykrzywienia zębów, by wyglądać bardziej atrakcyjnie.
  • Jedną z zalet starości to możliwość śpiewania i mycia zębów jednocześnie.
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X