Poszukujemy STOMATOLOGA do prywatnego gabinetu!

Aktualizacja
DSC_7485

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Telefon kontaktowy
575910020
E-mail kontaktowy

Szczegółowe warunki współpracy omawiane są indywidualnie!

INSTYTUT ZDROWIA I URODY WIKTORIAMED poszukiwani kandydaci na stanowisko: STOMATOLOG

WIKTORIAMED to placówka medyczna o wyjątkowym charakterze i zakresie działalności. Stawiamy na ciągły rozwój, doskonalenie jakości usług oferowanych naszym Pacjentom oraz zapewnianie szerokiego wachlarza możliwości w zakresie profilaktyki i leczenia. Wieloletnia praktyka i ogromne doświadczenie zawodowe naszej kadry znacznie wyróżnia nas na tle konkurencji i pozwala nam śmiało twierdzić, że należymy do najlepszych z najlepszych w swojej dziedzinie.

Instytut Zdrowia i Urody WIKTORIAMED to kompilacja kliniki stomatologicznej z praktyką medycyny estetycznej oraz gabinetami kosmetologicznymi. Staramy się aby nasi Pacjenci mogli kompleksowo przechodzić proces leczenia i przemian estetycznych. Przyświeca nam mocno holistyczne podejście do procesu leczenia.

Tak szerokie spectrum działań pozwala szybko i korzystnie podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

W związku z uruchomieniem nowych gabinetów medycznych poszukujemy kandydatów na stanowisko: STOMATOLOG. Od kandydatów wymagamy przede wszystkim ogromnego zaangażowania w swoją pracę, otwartości oraz gotowości na rozwijanie swoich umiejętności. Doświadczenie zawodowe jest dla nas ogromnie ważne, jednak na pierwszym miejscu stawiamy indywidualny potencjał, profesjonalizm i poczucie misji.

Oferujemy pracę w placówce z mocno ugruntowaną pozycją na rynku, dużą bazą pacjentów (jedynie pacjenci prywatni), nowoczesnym sprzętem i wyposażeniem klasy premium. Warunki współpracy ustalane są indywidualnie w oparciu o spersonalizowany profil kandydata. Dodatkowym atutem jest możliwość doposażenia stanowiska pracy w oparciu o indywidualne potrzeby lekarza (mikroskop, sprzęt diagnostyczny itp.)

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na kariera@wiktoriamed.pl Do swojej aplikacji prosimy załączyć również skany dokumentów potwierdzających ukończenie dodatkowych szkoleń i kursów.

Czy
wiesz, że...
  • Dzieci śmieją się około 400 razy dziennie. Dorośli ... tylko 15.
  • Czas może zabrać zęby, ale nie zabierze uśmiechu.
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X