Poszukujemy do współpracy Lekarza Dentysty oraz Ortodonty- Szczecinek.

Updated
Poszukujemy do współpracy Lekarza Dentysty oraz Ortodonty- Szczecinek.

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Zachodniopomorskie
Miasto
Szczecinek
Telefon kontaktowy
883033667
E-mail kontaktowy

Rozwojowa 4-fotelowa klinika z wieloletnią renomą poszukuje do współpracy Lekarza dentysty do stomatologii zachowawczej, podstawowej endodoncji oraz protetyki (zakres zabiegów do ustalenia indywidualnie z lekarzem) oraz Ortodonty. Świadczymy wyłącznie usługi prywatne.

Co oferujemy: - możliwość rozwoju zawodowego pod okiem bardziej doświadczonych lekarzy - wynagrodzenie w granicach 40% od wygenerowanego obrotu lekarza - pracę na dobrych sprzętach, posiadamy: tomograf, panoramę, RTG punktowe - duże, przestronne gabinety (posiadamy również salę zabiegową)

Czego oczekujemy: - dyspozycyjności min. 2 dni w tygodniu (dni i godziny pracy są do ustalenia) - doświadczenia min. 6 miesięcy - chęci do stałego rozwoju - komunikatywności

W razie zainteresowania lub jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszam do kontaktu: Tel. 883 033 667 E-mail: m.plocharczyk@oqp.agency

Jeśli wysyłasz na swoje CV nie zapomnij o zawarciu klauzuli: Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X