Poszukujemy Asystentki stomatologicznej w Warszawie

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Inne
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Warszawa
Telefon kontaktowy
883 033 667
E-mail kontaktowy

Poszukujemy Asystentki stomatologicznej w Warszawie

Prywatny, 2 fotelowy gabinet na Warszawskim Żoliborzu nawiąże współpracę z osobą na stanowisko Asystentki Stomatologicznej do pracy przy Stomatologii Zachowawczej, prostej Protetyce, prostej Endodoncji (również z wykorzystaniem mikroskopu), Chirurgii oraz Pedodoncji.

Nasze placówki oferują szeroki zakres usług stomatologicznych z zakresu: Endodoncji, Pedodoncji, Protetyki, Chirurgii, Implantologii, Periodontologii, Ortodoncji, Okluzji oraz Stomatologii Zachowawczej.

Oferujemy: - pracę w 2 fotelowym gabinecie - konkurencyjne wynagrodzenie (18-23 zł netto w zależności od umiejętności i doświadczenia) - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - pracę na połowę etatu w systemie zmianowym - rozwój zawodowy

Oczekujemy: - min. 1,5-2 letniego doświadczenia - wykształcenia kierunkowego - umiejętności pracy „na 4 ręce” - umiejętności pracy w grupie - otwartości i kontaktowości - mile widziane doświadczenie w ortodoncji oraz implantologii oraz uprawnienia higienistki (możliwość wykonywania higienizacji)

Zapraszamy do kontaktu!

W CV prosimy zawszeć klauzulę: Wyrażam zgodę dla OQP.agency na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Asystenta oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.

KONTAKT:

Tel: 883 033 667 E-mail: m.plocharczyk@oqp.agency

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X