Poszukujemy Asystentki/Higienistki stomatologicznej w Warszawie

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Pomoc stomatologiczna
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Warszawa
Telefon kontaktowy
883 033 667
E-mail kontaktowy

Nowoczesna placówka stomatologiczna o dużej renomie poszukuje do współpracy Asystentkę/Higienistkę stomatologiczną.

Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B - wynagrodzenie w wysokości ok. 23 zł/h brutto - możliwość pracy na cały lub połowę etatu - pracę zmianową w godzinach 9-14 oraz 14-21 - możliwość wykonywania higienizacji, jeżeli asystentka posiada odpowiednie uprawnienia - pracę z urządzeniami do wykonywania narkozy

Oczekujemy: - min. 1 rok doświadczenia w pracy zawodowej - wykształcenia wyższego medycznego (mile widziane asystentki z wykształceniem pielęgniarskim) - zaangażowania i chęci pracy w zespole - otwartości w podejściu do pacjenta - elastyczności - rzetelności i dokładności - odpowiedzialności

Umożliwiamy rozwój asystentki w interesującej ją dziedzinie. Oferujemy pomoc w zdobywaniu wiedzy oraz szkolenia przygotowujące.

Zapraszamy do Kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub przez przesłanie CV. W CV prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.”

SZCZEGÓŁY I KONTAKT: Martyna Płocharczyk Telefon: 883 033 667 E-mail: m.plocharczyk@oqp.agency

Czy
wiesz, że...
  • 50% osób podczas spotkania w pierwszej kolejności zwraca uwagę na uśmiech drugiej osoby.
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
  • Dentofobia w Polsce sięga 80%, z czego około 16% badanych określa strach jako paraliżujący.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X