Poszukiwany ortodonta

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Łódzkie
Miasto
Okolice Łodzi
Telefon kontaktowy
577 644 255
E-mail kontaktowy

Do placówki stomatologicznej oddalonej o 50km od Łodzi poszukiwany jest ortodonta. Od kandydującego Lekarza Dentysty oczekujemy min. 3 lata doświadczenia, dyspozycyjności 1 dzień w tygodniu, umiejętności zarządzania czasem pracy oraz chęci do dalszego poszerzania wiedzy, dobrej komunikacji z pacjentem, profesjonalizmu i zaangażowania.

Propozycją ze strony placówki jest bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – 65-70% od obrotu, gwarantowana praca w zgranym i doświadczonym zespole oraz współpraca w oparciu o umowę B2B.

Zapraszamy do kontaktu!

SZCZEGÓŁY I KONTAKT: Tel: 577 644 255 E-mail: rekrutacjaoqp2@gmail.com

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X