Poszukiwany lekarz dentysta: endodoncja, stomatologia zachowawcza

Aktualizacja
58 1
Poszukiwany lekarz dentysta: endodoncja, stomatologia zachowawcza

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Telefon kontaktowy
667224640
E-mail kontaktowy

Centrum Dentystyczno-Ortodontyczne Ortho.pl w związku z rozszerzeniem zakresu świadczonych usług zaprasza do współpracy: · specjalistę endodoncji do pracy pod mikroskopem (lekarz niekoniecznie ze specjalizacją) · lekarza dentystę specjalizującego się w stomatologii zachowawczej.

Oferujemy:

- pracę w gabinetach wyposażonych w nowoczesny sprzęt: tomografia komputerowa, skaner wewnątrzustny 3d, mikroskop oraz na najwyższej jakości materiałach stomatologicznych, - wykwalifikowany zespół asystentek i higienistek stomatologicznych - pracę na 4 ręce, w zależności od preferencji, - współpracę z młodym, chętnym do współpracy zespołem pod opieką lekarza z wieloletnim doświadczeniem, - pracę 1-2 dni w tygodniu (lub do ustalenia), w godzinach porannych i/lub wieczornych, - umowę o współpracę, ewentualna możliwość wynajęcia gabinetu, - spotkania personelu medycznego w celu omówienia planów leczenia poszczególnych pacjentów.

Oczekujemy:

- pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę, - mile widziane (aczkolwiek niekonieczne) kilkuletnie doświadczenie.

Czy
wiesz, że...
  • Jeśli Twoje zęby mają jasno żółty kolor, to oznaka że są zdrowe. Żółte zęby są najsilniejsze i trwałe. Jasno żółty to najbardziej naturalny kolor naszego uzębienia. Wybielając swoje zęby, tylko je osłabiamy.
  • Pacjenci korzystający z usług w ramach NFZ o 9% częściej deklarują, że boją się dentysty.
  • Czas może zabrać zęby, ale nie zabierze uśmiechu.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X