poszukiwany do współpracy lekarz dentysta

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Wielkopolskie
Miasto
Poznań

Poszukiwany do współpracy lekarz dentysta

Klinika, która zajmuje się między innymi okluzją stomatologiczną (deprogramacje) poszukuje kolejnych lekarzy (Pana lub Pani Doktor) najchętniej z 2-3 letnią praktyką w zakresie stomatologii ale mogą być też z dłuższym stażem - także w ramach NFZ- do prywatnych gabinetów dentystycznych znajdujących się pod Poznaniem oraz Kliniki w Poznaniu. Dobrze byłoby aby lekarze zainteresowani współpracą w perspektywie /do ustalenia/ chcieli pogłębiać swoją wiedzę np. z zakresu okluzji stomatologicznej w powiązaniu np. z protetyką, ortodoncją. Istnieje też możliwość nauki pracy przy użyciu mikroskopu.

Gabinety/klinika są dobrze wyposażone (m.in. SAF system, narzędzia do maszynowego opracowywania kanałów, fizjodyspenser, mikroskop, RTG, artykulatory).

W gabinetach pracuje zespół lekarzy dentystów, którzy mają doświadczenie np. z zakresu okluzji stomatologicznej, pracy pod mikroskopem, którzy przekazują swoje doświadczenie innym lekarzom szczególnie młodszym stażem. W gabinetach jest wysoka kultura pracy, czynna asysta, około 1 godziny na pacjenta i dobre materiały. Chodzi o jakość nie ilość.

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X