Poszukiwani ortodonci

Aktualizacja
95 0

praca

Stanowisko
Inne
Województwo
Małopolskie
Miasto
Kraków
Telefon kontaktowy
533 632 321

Dla firmy z branży stomatologicznej prowadzimy badania rynku i poszukujemy chętnych stomatologów, zajmujących się leczeniem ortodontycznym (ze specjalizacją i bez), do przeprowadzenia rozmowy o ich potrzebach. Planowane jest wprowadzenie na rynek nowej aplikacji wspierającej proces leczenia ortodontycznego i komunikację z pacjentem. Badanie polega na 60 min do 90 min rozmowie z badaczem i odpowiedzi na pytania dotyczące dzisiejszego procesu leczenia, jego wad i zalet. Za udział w badaniu przewidziane jest wynagrodzenie w postaci bonu do wykorzystania na zakup materiałów i usług stomatologicznych. Do badania poszukujemy stomatologów z różnych grup wiekowych, zarówno właścicieli jak i pracowników gabinetów. Wszystkie osoby, które chcą mieć wpływ na to, jak będzie wyglądał rynek ortodontyczny w Polsce, zapraszamy do kontaktu!

Czy
wiesz, że...
  • Według Akademii Stomatologii Ogólnej, przeciętny człowiek szczotkuje zęby tylko 45 do 70 sekund. Zalecana ilość czasu wynosi 2-3 minuty.
  • 50% osób podczas spotkania w pierwszej kolejności zwraca uwagę na uśmiech drugiej osoby.
  • Jeśli Twoje zęby mają jasno żółty kolor, to oznaka że są zdrowe. Żółte zęby są najsilniejsze i trwałe. Jasno żółty to najbardziej naturalny kolor naszego uzębienia. Wybielając swoje zęby, tylko je osłabiamy.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X