Podejmę współpracę z lekarzem ortodontą

Aktualizacja
27 1
Podejmę współpracę z lekarzem ortodontą

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Żyrardów
Telefon kontaktowy
733203682
E-mail kontaktowy

Zapraszamy do współpracy LEKARZA ORTODONTĘ

Proponujemy: - możliwość pracy 2-4 dni w miesiącu - współpracę z chirurgiem szczękowo-twarzowym - asystę na cztery ręce

KONTAKT: Anita Nowicka Telefon: 733 203 682 E-mail: anita.nowicka@oqp.agency

Zapraszamy do Kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub przez przesłanie CV. W CV prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.”

Czy
wiesz, że...
  • Co dwa zęby to nie jeden ?
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
  • 82% badanych informuje, że nie jest zadowolona nie jest zadowolona do końca ze swojego uśmiechu, 60% jako przyczynę niezadowolenia podaje barwę zębów
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X