PLANMECA PROMAX APARAT PANTOMOGRAF .z CEFALOSTATEM opinie o sprzęcie

Aktualizacja

Pracownia diagnostyczna sprzeda: APARAT PANTOMOGRAFICZNY Z CEFALOSTATEM PLANMECA PROMAX 2007 R- analogowy. Nowoczesny sprzęt w okazyjnej cenie.Stan techniczny aparatu określam jako bardzo dobry, aparat posiada aktualne testy specjalistyczne, jest bardzo zadbany i w pełni serwisowany. W zestawie: 2 kasety o wymiarach 15x30, 24x30 oraz instrukcja obsługi. Aparat jest w pełni sprawny do natychmiastowej pracy. Możliwa demonstracja aparatu w gabinecie w Gdyni. Na życzenie prześlę więcej zdjęć. Dodatkowo w cenie wywoływarka zdjęć RTG - Duerrdental - XR 24 Pro Wywoływanie wszystkich stomatologicznych zdjęć i formatów. Profesjonalne poruszanie się po menu po naciśnięciu jednego przycisku. Sterowany przez procesor procedura wywoływania, gwarantuje optymalną jakość zdjęć. Uproszczona obsługa dzięki udostępnieniu danych urządzenia po naciśnięciu jednego przycisku Nieskomplikowana i oszczędzająca czas ten zestaw jest idealny dla gabinetu stomatologicznego, który chciałby rozszerzyć działalność o wykonywanie zdjęć pantomograficznych. Zapraszam do kontaktu tel. 600 605 650 i 695 20 33 30

Recenzje użytkowników

Brak recenzji użytkowników dla tej pozycji.
Masz już konto?
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Użyteczność
Jakość
Cena
Komentarze
Możesz dodawać media po wysłaniu wpisu.
Czy
wiesz, że...
  • Jeśli Twoje zęby mają jasno żółty kolor, to oznaka że są zdrowe. Żółte zęby są najsilniejsze i trwałe. Jasno żółty to najbardziej naturalny kolor naszego uzębienia. Wybielając swoje zęby, tylko je osłabiamy.
  • Według Akademii Stomatologii Ogólnej, przeciętny człowiek szczotkuje zęby tylko 45 do 70 sekund. Zalecana ilość czasu wynosi 2-3 minuty.
  • Włosie szczoteczki były pierwotnie wykonane z krowiej sierści.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X