ORTODONTA - Siedlce

Aktualizacja
74 1
ORTODONTA - Siedlce

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Siedlce
Telefon kontaktowy
660454100
E-mail kontaktowy

Poszukujemy Ortodonty

Ze względu na rozwój naszej firmy, poszukujmy do zespołu lekarza Ortodontę – z pasją, ambitnego, chcącego się rozwijać, ale też brać udział w wewnętrznej wymianie wiedzy. Oferujmy: Pracę w nowoczesnej Klinice, grafik dostosowany indywidualnie, prężny i zgrany zespół. W naszej klinice znajduje się laboratorium CAD/CAM z drukarką 3D, które zapewnia szybką pomoc i ciągłą współpracę z lekarzami, posiadamy skaner oraz cyfrową tomografię 3D z cefalostatem, mamy szpital jednego dnia oraz salę operacyjną do pracy w pełnej narkozie, a także wiele innych nowoczesnych rozwiązań stomatologicznych. Posiadamy obszerną bazę pacjentów. Regularne szkolenia wewnętrzne pomagają w zdobyciu wiedzy, ale także przybliżają relacje grupy. Zapewniamy atrakcyjne zarobki. Wymagamy: aktywnego zaangażowania w wykonywaną pracę gotowości do pracy w zespole dążenia do ciągłego podnoszenia kwalifikacji mile widziane doświadczenie w pracy z użyciem mikroskopu Nasze Centrum znajduje się w samym sercu Siedlec. Jeżeli jesteś zainteresowany(a), lub znasz kogoś szukającego pracy, lub chcącego ją zmienić – prosimy o kontakt: praca@grupaniewinski.pl Znajdziecie nas w sieci: www.centrumstomatologiczne.siedlce.pl www.facebook.com/grupaniewinski

Czy
wiesz, że...
  • Badania wskazują, że 40% badanych po otrzymaniu znieczulenia, dzięki któremu nie czuło bólu, chętniej odwiedza dentystę.
  • Według Akademii Stomatologii Ogólnej, przeciętny człowiek szczotkuje zęby tylko 45 do 70 sekund. Zalecana ilość czasu wynosi 2-3 minuty.
  • Dentofobia w Polsce sięga 80%, z czego około 16% badanych określa strach jako paraliżujący.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X