Oferta sprzedaży lamp bakteriobójczych

Aktualizacja
uv-c-sterilion-36w.4_l

Giełda

Oferta przeznaczona dla
  • Gabinetu
Miasto
PACZYNA
Województwo
Śląskie
E-mail kontaktowy
Telefon kontaktowy
603945087

Zamówienia na lampy bakteriobójcze

Witam, pozwoliłam sobie napisać do Państwa w obliczu Pandemii oraz powrotu do normalności i codziennych obowiązków. Ponieważ każdy w obecnej sytuacji przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa i zdrowia, dlatego chciałabym Państwu przedstawić swoją ofertę lampy bakteriobójcze UV-C STERILION o mocy 36W, 72W i 108W, które oferuję do sprzedaży. W związku z powyższym jeżeli moja propozycja zainteresuje Państwa to zapraszam do odwiedzenia mojej strony i zapoznania się z pełną ofertą sprzedaży. Dla ułatwienia proponuję skorzystać z poniższego linku, który zaprowadzi Państwa we właściwe miejsce na mojej stronie internetowego sklepu LUMINALIS.

https://www.luminalis.pl/pl/c/Lampy-bakteriobojcze/54

Chciałabym zaznać, że pierwsza dostawa polskiego Producenta produkującego proponowane lampy bakteriobójcze UV-C STERILION zostanie wysłana do mnie w poniedziałek. Co prawda większość tej partii jest już zamówiona, jednakże jeszcze coś zostanie i będzie dostępna od zaraz we wtorek albo środę. Kolejna partia została już zamówiona i przyjedzie do mnie w następnym tygodniu. Przy większych zamówieniach oferuję rabat cenowy do indywidualnego uzgodnienia. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji.

-- Best Regards/Pozdrawiam,

Gabriela Treter

Mobile +48 603-945-087

E-mail sklep@luminalis.pl Internet www.luminalis.pl

Sklep internetowy z oświetleniem

"LUMINALIS" Gabriela Treter

44-120 PACZYNA, ul. Wiejska 32

NIP: 969-013-44-14 REGON: 364793091

Czy
wiesz, że...
  • 82% badanych informuje, że nie jest zadowolona nie jest zadowolona do końca ze swojego uśmiechu, 60% jako przyczynę niezadowolenia podaje barwę zębów
  • 60% Polaków deklaruje, że woli zażywać leki przeciwbólowe, w razie bólu zęba i przeczekać go, niż udać się do stomatologa.
  • Mamy takie czasy, że prócz śmierci i podatków, pewną masz jeszcze próchnicę.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X