OFERTA PRACY DLA POCZĄTKUJĄCYCH DENTYSTÓW

Aktualizacja
374 0

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Dolnośląskie
Miasto
Weert, Holandia

OFERTA PRACY DLA POCZĄTKUJĄCYCH DENTYSTÓW Klinika Nowoczesnej Stomatologii Estetycznej z siedzibą w Holandii oraz Belgii, ogłasza nabór na stanowisko Lekarza Dentysty

WYMAGANIA NADRZEDNE: - wyczucie oraz wrażliwość estetyczna - umiejętności manualne

WYMAGANIA DODATKOWE: - komunikacyjna znajomość języka angielskiego - dyplom ukończenia wyższych studiów kierunkowych - gotowość przeprowadzenia się do Holandii - gotowość podjęcia nauki języka holenderskiego po zakończeniu okresu próbnego W RAMACH OKRESU PRÓBNEGO PRACODAWCA ZAPEWNIA: 1. Zatrudnienie przez okres 6 miesiecy (38h/ tygodniowo) 2. Tygodniowy, płatny urlop po 3 miesiącach pracy. 3. Stałą kwotę wynagrodzenia początkowego. 4. Nieodpłatne zakwaterowanie. W RAMACH PRACY NA STAŁE: 1. Zatrudnienie na umowę na stałe (38h/ tygodniowo). 2. Szansę na zdobycie wiedzy oraz zrobienie specjalizacji z Nowoczesnej Stomatologii Estetycznej „Quality TOP” (Implantologii, a także szerokopojętej Protetyki, i Endodontologii). 3. Prace w spokojnych warunkach, w małym zespole, w holenderskiej i belgijskiej placówce, o najwyższym światowym poziomie usług branży Stomatologii Estetycznej. 4. Zatrudnienie w klinice wysoko zaawansowanej technologicznie, wyposażonej w pionierski sprzęt medyczny, taki jak X GUIDE. 5. Szkolenia zagraniczne, np. w Szwajcarii. 6. Korzystny system wynagradzania: a. podniesione podstawowe wynagrodzenie o ponad 50%, w stosunku do wynagrodzenia poczatkowego już w pierwszym dniu pracy na stałe, b. atrakcyjny system awansu finansowego oparty na jakości pracy, umożliwiający kolejne, znaczne podniesienie zarobków, c. 3 roczne dodatki: Christmas Bonus, Holiday Bonus oraz udział w zyskach kliniki, d. możliwość pracy w ramach nadgodzin płatnych. 7. Zakwaterowanie w domku jednorodzinnym lub apartamencie wraz rodziną przez 6 miesięcy lub dłużej na korzystnych warunkach finansowych. 8. Nieodpłatna pomoc w kwestiach wynikających z przeprowadzki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w dwóch językach, polskim oraz angielskim, krótkiego listu motywującego w języku angielskim oraz zdjęcia (opcjonalnie) pod adres mailowy: aesthetic.dentistry@yahoo.com. W temacie e-maila uprzejmie prosimy napisać: Dentist/ Permanent. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi, wyłącznie wybranym kndydatom.

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X