Szczegóły opinii

4.0 1
Gabinety prywatne Marzec 19, 2010 1366
Dobre wspomnienia
Ocena ogólna
 
4.0
Czystość
 
4.0
Jakość usług
 
3.0
Podejście do pacjenta
 
4.0
Dobre ceny
 
4.0
Wposażenie
 
5.0
Super gabinet, wyposażenie i pierwsze wrażenie b.dobre. Sympatyczny kontakt z lekarzem. Polecam
N
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 0 0

Komentarze

Masz już konto?
Czy
wiesz, że...
  • Pacjenci korzystający z usług w ramach NFZ o 9% częściej deklarują, że boją się dentysty.
  • Dentofobia w Polsce sięga 80%, z czego około 16% badanych określa strach jako paraliżujący.
  • Badania wskazują, że 40% badanych po otrzymaniu znieczulenia, dzięki któremu nie czuło bólu, chętniej odwiedza dentystę.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>