Niezwłocznie nawiążemy współpracę:

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Śląskie
Miasto
Częstochowa
Telefon kontaktowy
888 30 90 50
E-mail kontaktowy

Gabinet Stomatologiczny w Częstochowie niezwłocznie zatrudni/nawiąże współpracę: z lekarzami w dziedzinie: - stomatologii, - ortodoncji; - chirurgii szczękowej. Oferty pracy zawierające CV należy składać na adres e-mail: biuro@provisus.com.pl Nie wymagamy specjalizacji, stawiamy na doświadczenie i umiejętności. Oferujemy bazę pacjentów leczonych w ramach NFZ oraz prywatnie. Dni pracy do ustalenia. Prosimy o zawarcie w CV aktualnej klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Czy
wiesz, że...
  • Według Akademii Stomatologii Ogólnej, przeciętny człowiek szczotkuje zęby tylko 45 do 70 sekund. Zalecana ilość czasu wynosi 2-3 minuty.
  • Według niedawnego sondażu amerykańskiej Akademii Stomatologii kosmetycznej, 92% Amerykanów uważa, że atrakcyjny uśmiech jest ważnym atutem życia społecznego.
  • Jeśli Twoje zęby mają jasno żółty kolor, to oznaka że są zdrowe. Żółte zęby są najsilniejsze i trwałe. Jasno żółty to najbardziej naturalny kolor naszego uzębienia. Wybielając swoje zęby, tylko je osłabiamy.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X