Nawiążemy współpracę z Lekarzem Stomatologiem w nowym centrum LUX MED Stomatologia w Gdańsku.

Aktualizacja
Nawiążemy współpracę z Lekarzem Stomatologiem w nowym centrum LUX MED Stomatologia w Gdańsku.

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Pomorskie
Miasto
Gdańsk
Telefon kontaktowy
885617845
E-mail kontaktowy

W związku z otwarciem nowego centrum stomatologicznego LUX MED Stomatologia w Gdańsku poszukujemy do współpracy Lekarzy Stomatologów zajmujących się m.in. stomatologią zachowawczą, protetyką, endodoncją mikroskopową oraz ortodoncją.

Oferujemy: Pracę w gabinetach wyposażonych w nowoczesny sprzęt medyczny oraz najwyższej jakości materiały stomatologiczne; Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych - dla Lekarza oraz członków rodziny; Pracę zgodną z obowiązującymi procedurami, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa; Pracę na 4 ręce- wykwalifikowany zespół asystentek i higienistek stomatologicznych; Wypełniony grafik pacjentów; Grafik pracy dopasowany indywidualnie do możliwości Lekarza Stomatologa; Współpracę z innymi specjalistami, możliwość konsultacji oraz wymiany doświadczeń; Elastyczną formę współpracy; Dogodną lokalizację Placówki- Al. Grunwaldzka 347 (biurowiec Wave); Wsparcie ze strony Kierownika Placówki; Udział w szkoleniach, akademiach lekarskich, konferencjach.

Oczekiwania: Wykształcenie kierunkowe - dyplom lekarza dentysty; Ukończonym kurs ochrony radiologicznej; Doświadczenie zawodowe w zakresie stomatologii zachowawczej; Rozumienie potrzeb Pacjenta, dobra relacja z Pacjentem; Realizacja świadczeń zgodnie z aktualną wiedzą medyczna i standardami.

Czy
wiesz, że...
  • Niektóre serwisy oferują płatne kalendarze online, u nas nie ma za to dodatkowych opłat.
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
  • Badania wskazują, że 40% badanych po otrzymaniu znieczulenia, dzięki któremu nie czuło bólu, chętniej odwiedza dentystę.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X