Nawiążemy współpracę z Lekarzem Dentystą w Jeleniej Górze

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Dolnośląskie
Miasto
Jelenia Góra
Telefon kontaktowy
883 033 667
E-mail kontaktowy

Nawiążemy współpracę z Lekarzem Dentystą w Jeleniej Górze

Centrum stomatologiczne w Jeleniej Górze to prywatna 3-fotelowa placówka. Wraz z rozwojem naszego gabinetu poszukujemy do współpracy Lekarza do Stomatologii Zachowawczej oraz Endodoncji.

Oferujemy:

pracę pełną wyzwań w prężnie rozwijającym się gabinecie możliwość rozwoju zawodowego atrakcyjne wynagrodzenie od 35-40% w zależności od doświadczenia i umiejętności dobrą atmosferę pracy kompleksowe wyposażenie gabinetu w nowoczesny sprzęt: tomograf Acteon Trium, RVG, Mikroskop Zeiss Opmi Pico z torem wizyjnym, Zestaw do wypełniania na ciepło SybronEndo, Piezosurger Mectron i Acteona, VDW Gold, VDW Silver, xSmart, Morita Dentaport, Unity SternWebber

Oczekujemy:

prawa do wykonywania zawodu Lekarza Dentysty (zapraszamy również Lekarzy po stażu) dyspozycyjności min. 2 dni w tygodniu chęci do dalszego poszerzania wiedzy stałego zaangażowania

Zapraszamy do kontaktu telefonicznej, mailowego lub poprzez przesłanie CV

Jeśli wysyłasz na swoje CV prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.

KONTAKT:

Martyna Płocharczyk

Tel: 883 033 667

E-mail: m.plocharczyk@oqp.agency

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X