Nawiążemy współpracę z Lekarzem Dentystą oraz Ortodontą

Updated
canstockphoto8314855

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Dolnośląskie
Miasto
Jelenia Góra
Telefon kontaktowy
883033667
E-mail kontaktowy

Praca dla Lekarza dentysty oraz Ortodonty w prywatnej klinice stomatologicznej w Jeleniej Górze (woj. dolnośląskie)

Prywatna klinika w Jeleniej Górze ciesząca się dużym uznaniem zaprasza do współpracy Ortodontę oraz Lekarza dentystę.

{Oferujemy} · Grafik zapełniony pacjentami · Atrakcyjne wynagrodzenie · Dowolność dni pracy (możliwa praca w wybrane dni w tygodniu, od 1 dnia do 5 dni w zależności od dostępności Lekarza) · Pracę na bardzo dobrych materiałach · Sprzęt najwyżej klasy – posiadamy pantomogram, mikroskop · Zadbane i przestronne gabinety · Świetną atmosferę, dobry klimat, wygodę pracy · Możliwość realizacji pasji i kompetencji zawodowych

{Oczekujemy i poszukujemy lekarzy, którzy} · Chcą w przyszłości realizować co raz większe plany leczenia · Którzy rozumieją potrzeby pacjenta i starają się świadczyć usługi o dobrej jakości · Mają chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji i chętnie biorą udział w szkoleniach · Są zorientowani na celach

Jesteśmy zgranym zespołem. Stawiamy na dobrą atmosferę. Chcemy stawiać sobie cele i cieszyć się tym co robimy. Każdy lekarz, który do nas przyjdzie w ramach swoich kompetencji będzie mógł zajmować się obszarami stomatologii, które lubi najbardziej :)

Zapraszamy do Kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub przez wysłanie CV W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

SZCZEGÓŁY I KONTAKT: Opiekun -Martyna Płocharczyk Telefon - +48 883 033 667 E-mail - rekrutacja@dentalway.pl

Czy
wiesz, że...
  • Czas może zabrać zęby, ale nie zabierze uśmiechu.
  • 60% Polaków deklaruje, że woli zażywać leki przeciwbólowe, w razie bólu zęba i przeczekać go, niż udać się do stomatologa.
  • Jeśli Twoje zęby mają jasno żółty kolor, to oznaka że są zdrowe. Żółte zęby są najsilniejsze i trwałe. Jasno żółty to najbardziej naturalny kolor naszego uzębienia. Wybielając swoje zęby, tylko je osłabiamy.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X