MqDental zatrudni

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Śląskie
Miasto
Katowice
E-mail kontaktowy

W związku z budowaniem zespołu specjalistów prywatnego gabinetu stomatologicznego Mq Dental w Katowicach poszukujemy do współpracy lekarzy stomatologów (stomatologia ogólna)

Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie -nowoczesne wyposażenie -pracę z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów stomatologicznych -wsparcie pozostałych członków zespołu -wyłącznie prywatnych pacjentów Czego oczekujemy: -dyspozycyjności 1-3 dni w tygodniu (do ustalenia) -przynajmniej 2-letniego doświadczenia w zawodzie -rozwoju zawodowego -Forma zatrudnienia dowolna do ustalenia wspólnie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: praca@mq-dental.info oraz o umieszczenie w CV klauzuli RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych". Zastrzegamy prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Czy
wiesz, że...
  • 60% Polaków deklaruje, że woli zażywać leki przeciwbólowe, w razie bólu zęba i przeczekać go, niż udać się do stomatologa.
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
  • Rekin w ciągu życia około 40 razy wymienia uzębienie.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X