MqDental zatrudni

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Śląskie
Miasto
Katowice
E-mail kontaktowy

W związku z budowaniem zespołu specjalistów prywatnego gabinetu stomatologicznego Mq Dental w Katowicach poszukujemy do współpracy lekarzy stomatologów (stomatologia ogólna)

Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie -nowoczesne wyposażenie -pracę z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów stomatologicznych -wsparcie pozostałych członków zespołu -wyłącznie prywatnych pacjentów Czego oczekujemy: -dyspozycyjności 1-3 dni w tygodniu (do ustalenia) -przynajmniej 2-letniego doświadczenia w zawodzie -rozwoju zawodowego -Forma zatrudnienia dowolna do ustalenia wspólnie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: praca@mq-dental.info oraz o umieszczenie w CV klauzuli RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych". Zastrzegamy prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Czy
wiesz, że...
  • 80% ludzi nie jest zadowolona ze swojego uśmiechu.
  • Szkliwo zębów jest najtwardszą substancją w ciele człowieka.
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X