Mława - zatrudnię lekarza dentystę

Updated
visitingthedentist

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Mława
Telefon kontaktowy
731644255
E-mail kontaktowy

Praca dla lekarza dentysty w prywatnej klinice stomatologicznej w Mławie (woj. mazowieckie)

Jesteśmy bardzo dobrze wyposażoną placówką prywatną z dużą bazą pacjentów. Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Lekarza Dentystę do wspólnej pracy w gabinecie stomatologicznym w miejscowości Mława.

(Oferujemy) Otwarte i elastyczne podejście do współpracy (jesteśmy otwarci do rozmowę pod kątem rozwoju czy też zmian w naszej klinice Atrakcyjne wynagrodzenie Placówkę nowoczesną i przodującą na lokalnym rynku Grafik zapełniony pacjentami prywatnymi Sprzęt pozwalający na rozwój – posiadamy pantomogram, mikroskop z aparatem foto, nowoczesny sprzęt do endodoncji Wykonujemy pełen zakres usług – od biologii, poprzez funkcje aż do estetyki Chcemy dawać pacjentom bardzo jakościową usługę – stosujemy materiały wysokiej jakości Dobrą i przyjazną atmosferę pracy Zadbane i przestronne gabinety

(Oczekujemy i poszukujemy lekarzy, którzy) Cenią sobie uroki mniejszych miejscowości Nastawieni są na rodzinną atmosferę, dobre fluidy i wzajemną współpracę Którzy rozumieją potrzeby pacjenta i starają się świadczyć usługi o dobrej jakości Chcą w przyszłości realizować co raz większe plany leczenia Interesują się rozwojem i nowinkami

(Miejsce) Lokalizacyjnie placówka położona jest 120 km od Warszawy, 75 km od Olsztyna, 130 km od Torunia oraz 35km od Przasnysza. Miejsce idealne dla osób lubiących spokój, naturę i urok mniejszych miejscowości. Szukamy osób, które lubią ludzi, dobry humor i work-life balance.

(Telefon) 731 644 255 (e-mail) rekrutacjadentalway2@gmail.com

Czy
wiesz, że...
  • Niektóre serwisy oferują płatne kalendarze online, u nas nie ma za to dodatkowych opłat.
  • Pacjenci korzystający z usług w ramach NFZ o 9% częściej deklarują, że boją się dentysty.
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X