Lokal w prestiżowym budynku centrum Ząbek

Aktualizacja
Lokal w prestiżowym budynku centrum Ząbek

Oferuję lokal

Powierzchnia (w metrach kw)
300
Cena (w zł)
17700
Rodzaj rozliczania
Miesięcznie - wynajem
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Ząbki
Telefon kontaktowy
601259236
E-mail kontaktowy
Przeznaczenie lokalu
  • Gabinet
Wyposażenie lokalu
  • zgodnie z opisem

Lokal w nowoczesnym budynku przeznaczonym na działalność medyczną. Przystosowany do działalności medycznej. Wentylacja mechaniczna, Parking. Więcej informacji na www.greycorner.pl

Lokal NA PARTERZE w nowym budynku w najgęściej zaludnionym obszarze podwarszawskich Ząbek - ponad 60 tysięcy mieszkańców, trend wysoce wzrostowy.

Najbardziej wyeksponowany lokal. Wejście od głównej ulicy. Parking przy lokalu + podziemny.

Idealny na działalność MEDYCZNĄ (przychodnia, gabinety, stomatologię) .

Spełnia wymagania pod działalność medyczną.

parter open space od 200 do 650m (do dowolnego podziału) 7 niezależnych WEJŚĆ do lokalu dwie klatki schodowe (dostosowane do potrzeb dzieci i osób starszych) DWIE DUŻE WINDY przystosowane do transportu noszy medycznych parking podziemny i naziemny (na łącznie 58 samochodów) GRZEJNIKI HIGIENICZNE wysokie kondygnacje 4,65m wysoka klasa PRZECIWPOŻAROWA (pozwala na prowadzenie zabiegów pod pełną NARKOZĄ) WENTYLACJA MECHANICZNA z odzyskiem ciepła (przewidziana na dużą liczbę osób) elektroniczna kontrola dostępu i monitoring (bezpieczeństwo i wygoda) duża moc przyłączy, niezależny licznik dla Najemcy DOSKONAŁA LOKALIZACJA przy głównej ulicy wysoki standard powierzchni wspólnych

Grey Corner to nowoczesny budynek usługowy zaprojektowany od podstaw z naciskiem na spełnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz wygody jego użytkowników. Doskonała lokalizacja w najgęściej zaludnionym obszarze Ząbek (graniczących z Warszawą) oraz elegancka i ponadczasowa architektura budynku sprawiają, że Grey Corner jest idealnym miejscem na prowadzenie wymagającej działalności.

Na łącznej powierzchni 2500m2 znajduje się parking podziemny i naziemny na 58 samochodów, parter oraz piętro połączone dwoma dużymi klatkami schodowymi oraz windami przystosowanymi do transportu osób na noszach medycznych.

Szerokie klatki schodowe z niskimi stopniami pozwalają na prowadzenie działalności medycznej lub oświatowej bez dodatkowych przeróbek czy uzgodnień. Budynek jest przystosowany na każdego rodzaju działalność.

Bardzo wysoka klasa przeciwpożarowa budynku pozwala na prowadzenie zabiegów medycznych pod pełną narkozą, a wysoka moc przyłączy daje duże możliwości w działaniu zaawansowanych urządzeń medycznych.

Ząbki graniczą z Warszawą i wykazują bardzo duży rozwój w ostatnich latach. Warto obejrzeć.

Więcej informacji pod adresem: www.greycorner.pl

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X