Lekarz Stomatolog- Warszawa (praca w ramach kontraktu z NFZ)

Aktualizacja
Lekarz Stomatolog- Warszawa (praca w  ramach kontraktu z NFZ)

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Warszawa
Telefon kontaktowy
885617845
E-mail kontaktowy

Poszukujemy do współpracy Lekarza Stomatologa w zakresie stomatologii zachowawczej, który będzie przyjmował Pacjentów w ramach kontraktu z NFZ.

Oferujemy: Gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny oraz najwyższej jakości materiały stomatologiczne Pracę na 4 ręce- wykwalifikowany zespół asystentek i higienistek stomatologicznych, Wypełniony grafik pacjentów (Pacjenci w ramach kontaktu z NFZ), Grafik pracy dopasowany indywidualnie do możliwości Lekarza Stomatologa, Współpracę z innymi specjalistami, możliwość konsultacji oraz wymiany doświadczeń, Dowolną formę współpracy, Wsparcie ze strony Kierownika Placówki, Rozwój i możliwość udziału w szkoleniach specjalistycznych, Placówka zlokalizowana na Warszawskim Mokotowie.

Oczekiwania: Wykształcenie kierunkowe - dyplom lekarza dentysty; Prawo wykonywania zawodu; Min. roczne doświadczenie zawodowe w przyjmowaniu Pacjentów w ramach kontraktu z NFZ, Doświadczenie oraz umiejętności z zakresu stomatologii zachowawczej.

Zapraszam do aplikowania bezpośrednio https://tiny.pl/7l4s5

Czy
wiesz, że...
  • Niektóre serwisy oferują płatne kalendarze online, u nas nie ma za to dodatkowych opłat.
  • W Japonii "yaeba" czyli "krzywe zęby" są uważane za urocze i atrakcyjne. Nastolatki często poddają się operacji wykrzywienia zębów, by wyglądać bardziej atrakcyjnie.
  • 50% osób podczas spotkania w pierwszej kolejności zwraca uwagę na uśmiech drugiej osoby.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X