Lekarz Stomatolog w Centrum Medycznym Sanitas w Lublinie

Aktualizacja
55835444_2764824613558221_3594956500847558656_n

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Lubelskie
Miasto
Lublin
Telefon kontaktowy
792701490
E-mail kontaktowy

Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie podejmie współpracę z Lekarzami Stomatologami.

Przyjęcia zarówno komercyjne jak i w ramach NFZ, oraz możliwość realizacji leczenia stomatologicznego w znieczuleniu ogólnym w ramach Szpitala Specjalistycznego Sanitas.

Zapewniamy:

· Elastyczne godziny przyjęć,

· Atrakcyjne wynagrodzenie,

· Materiały stomatologiczne,

· Sprzęt

· Asystentkę stomatologiczną,

· Komfortowe warunki pracy i

· Miłą atmosferę.

Zainteresowanych lekarzy prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny na numer 792 - pokaż numer telefonu -

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji (CV) prosimy obowiązkowo zamieścić klauzulę:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o. o. moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”

Jeśli chcieliby Państwo, aby aplikacja (CV) była wykorzystana w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowo klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Aplikacje przesłane bez wymaganej klauzuli zostaną trwale usunięte i nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym.

Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Medyczne Sanitas Sp. z o. o., z siedzibą w Lublinie (20-022), przy ul. Okopowej 3, nr KRS: 139 - pokaż numer telefonu - 1.

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres:

- 2 miesięcy, w przypadku udzielenia zgodny na aktualną rekrutację,

- 2 lat, w przypadku udzielenia zgodny na przyszłe rekrutacje.

5) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

6) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,

7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Czy
wiesz, że...
  • Według niedawnego sondażu amerykańskiej Akademii Stomatologii kosmetycznej, 92% Amerykanów uważa, że atrakcyjny uśmiech jest ważnym atutem życia społecznego.
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
  • Jeśli Twoje zęby mają jasno żółty kolor, to oznaka że są zdrowe. Żółte zęby są najsilniejsze i trwałe. Jasno żółty to najbardziej naturalny kolor naszego uzębienia. Wybielając swoje zęby, tylko je osłabiamy.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X