Lekarz Stomatolog (Stomatologia zachowawcza/ Estetyczna)- Warszawa (Piaseczno)

Updated

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Warszawa
Telefon kontaktowy
885617845
E-mail kontaktowy

Nawiążemy współpracę z Lekarzem Stomatologiem zajmującym się odbudową estetyczną zęba w ramach stomatologii zachowawczej. Praca w Silver Dental Clinic w Piasecznie.

Oferujemy: Pracę w komfortowym i nowoczesnym gabinecie w Centrum Stomatologicznym; Kalendarz pełen wizyt; Pakiet benefitów pozapłacowych – dla lekarza oraz członków rodziny; Pracę zgodną z obowiązującymi procedurami, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa; Pracę na specjalistycznym sprzęcie, z wykorzystaniem najnowszych na rynku materiałów stomatologicznych oraz dostęp do nowoczesnej diagnostyki; Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia; Wsparcie kierownika stomatologii, pracowników recepcji oraz opiekunów Pacjenta; Pracę na 4 ręce” z wykwalifikowanym personelem: asystentkami i higienistkami stomatologicznymi; Konsultacje w ramach interdyscyplinarnego zespołu specjalistów rożnych dziedzin; Profesjonalne szkolenia, możliwość zdobywania nowych kompetencji i rozwoju zawodowego; Lokalizację Placówki w Piasecznie.

Oczekiwania: Wykształcenie kierunkowe - dyplom lekarza dentysty; Prawo wykonywania zawodu; Preferowane doświadczenie zawodowe oraz umiejętności w zakresie odbudowy estetycznej zęba w ramach stomatologii zachowawczej; Rozumienie potrzeb Pacjenta, dobra relacja z Pacjentem; Realizacja świadczeń zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i standardami.

Czy
wiesz, że...
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
  • Co dwa zęby to nie jeden ?
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X