Lekarz Stomatolog Ortodonta- Rzeszów

Updated
LX STOMATOLOGIA

praca

Stanowisko
Dentysta po specjalizacji
Województwo
Podkarpackie
Miasto
Rzeszów
Telefon kontaktowy
885 617 845
E-mail kontaktowy

Nawiążemy współpracę z Lekarzem Stomatologiem Ortodontą. Praca w Centrum Medycznym LUX MED Stomatologia w Rzeszowie. Przyjmowanie Pacjentów w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Oferujemy: Pracę w gabinetach wyposażonych w nowoczesny sprzęt medyczny oraz najwyższej jakości materiały stomatologiczne; Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych – dla Lekarza oraz członków rodziny; Pracę na 4 ręce- wykwalifikowany zespół asystentek i higienistek stomatologicznych; Wypełniony grafik pacjentów; Przyjmowanie Pacjentów w ramach umowy z NFZ; Pracę zgodną z obowiązującymi procedurami, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa; Grafik pracy dopasowany indywidualnie do możliwości Lekarza Stomatologa; Współpracę z innymi specjalistami, możliwość konsultacji oraz wymiany doświadczeń; Elastyczną formę współpracy; Wsparcie ze strony Kierownika Placówki; Udział w szkoleniach, akademiach lekarskich, konferencjach.

Oczekiwania: wykształcenie kierunkowe - dyplom lekarza dentysty, ukończona specjalizacja z zakresu ortodoncji lub osoba w trakcie specjalizacji - preferowane ostatnie lata; prawo wykonywania zawodu; preferowane doświadczenie zawodowe; rozumienie potrzeb Pacjenta, dobra relacja z Pacjentem; realizacja świadczeń zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i standardami.

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X