Lekarz Stomatolog - Medicover Stomatologia w Szczecinie

Aktualizacja
Lekarz Stomatolog - Medicover Stomatologia w Szczecinie

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Zachodniopomorskie
Miasto
Szczecin
Telefon kontaktowy
664 028 919

Dołącz do Medicover Stomatologia w Szczecinie! U nas to Ty wybierasz obszar, którym się zajmujesz: – stomatologia zachowawcza, – endodoncja mikroskopowa, – ortodoncja (aparaty stałe, ruchome, Invisalign), – pedodoncja, – protetyka i implantoprotetyka, – chirurgia – implantologia, – periodontologia.

Pracując w naszym Zespole, otrzymasz: – Elastyczny grafik – u nas to Ty decydujesz o zakresie współpracy, – Dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologii, w tym skanery wewnątrzustne 3Shape, tomografia Cefla MyRay czy mikroskop Leica, dzięki którym zadbasz o wszystkie potrzeby Pacjentów, – Możliwość ścisłej współpracy i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami, – Zapełniony grafik Pacjentów oraz możliwość pracy w kilku lokalizacjach, – Pracę na 4 ręce z wykwalifikowanym personelem z użyciem najwyższej jakości materiałów stomatologicznych, – Dostęp do udziału w kursach, szkoleniach, konferencjach lekarskich, – Wsparcie Kierownika Stomatologii i pracowników administracyjnych w codziennej pracy.

Zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów: – posiadających prawo wykonywania zawodu, – z doświadczeniem w leczeniu Pacjentów.

Skontaktuj się z nami lub aplikuj, by poznać więcej szczegółów! link do formularza: https://bit.ly/31xBXlE tel. 664 028 919 mail: justyna.stelmaszczuk@medicover.pl

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X