Lekarz Stomatolog- LUX MED Stomatologia w Bydgoszczy

Aktualizacja
Lekarz Stomatolog- LUX MED Stomatologia w Bydgoszczy

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Kujawskoa-pomorskie
Miasto
Bydgoszcz
Telefon kontaktowy
885617845
E-mail kontaktowy

Nawiążemy współpracę z lekarzem stomatologiem zajmującym się m.in. stomatologią zachowawczą lub endodoncją pod mikroskopem.

Praca w komfortowych warunkach w Centrum Stomatologicznym LUX MED w Bydgoszczy.

Oferujemy: Pracę w komfortowym i nowoczesnym gabinecie w Centrum Stomatologicznym LUX MED; Kalendarz pełen wizyt; Pakiet benefitów pozapłacowych – dla lekarza oraz członków rodziny; Pracę zgodną z obowiązującymi procedurami, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa; Pracę na specjalistycznym sprzęcie, z wykorzystaniem najnowszych na rynku materiałów stomatologicznych; Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia; Wsparcie kierownika stomatologii, pracowników recepcji oraz opiekunów Pacjenta; Pracę na 4 ręce” z wykwalifikowanym personelem: asystentkami i higienistkami stomatologicznymi; Konsultacje w ramach interdyscyplinarnego zespołu specjalistów rożnych dziedzin; Profesjonalne szkolenia, możliwość zdobywania nowych kompetencji i rozwoju zawodowego.

Oczekiwania: Wykształcenie kierunkowe - dyplom lekarza dentysty; Prawo wykonywania zawodu; Preferowane doświadczenie zawodowe oraz umiejętności z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej; Rozumienie potrzeb Pacjenta, dobra relacja z Pacjentem; Realizacja świadczeń zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i standardami.

Czy
wiesz, że...
  • Szkliwo zębów jest najtwardszą substancją w ciele człowieka.
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
  • 82% badanych informuje, że nie jest zadowolona nie jest zadowolona do końca ze swojego uśmiechu, 60% jako przyczynę niezadowolenia podaje barwę zębów
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X