Lekarz Stomatolog – Centrum Uśmiechu Ostróda

Aktualizacja
Lekarz Stomatolog – Centrum Uśmiechu Ostróda

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Warmińsko-mazurskie
Miasto
Ostróda
Telefon kontaktowy
664 028 919

Dołącz do Centrum Uśmiechu w Ostródzie jako Lekarz Stomatolog! Lokalizacja: ul. Wojska Polskiego 3

W związku z dużym zapotrzebowaniem zapraszamy do współpracy lekarzy stomatologów zajmujących się: – stomatologią zachowawczą, – stomatologią dziecięcą, – endodoncją mikroskopową, – protetyką, – implantologią, – periodontologią.

Oferujemy: – Elastyczny grafik – u nas to Ty decydujesz o zakresie współpracy, – Dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologii, w tym skanery wewnątrzustne 3Shape, tomografia Cefla MyRay czy mikroskop Leica, dzięki którym zadbasz o wszystkie potrzeby Pacjentów, – Możliwość ścisłej współpracy i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami, – Zapełniony grafik Pacjentów oraz możliwość pracy w kilku lokalizacjach, – Pracę na 4 ręce z wykwalifikowanym personelem z użyciem najwyższej jakości materiałów stomatologicznych, – Dostęp do udziału w kursach, szkoleniach, konferencjach lekarskich, – Wsparcie Kierownika Stomatologii (dr Anny Goszczyckiej) i pracowników administracyjnych w codziennej pracy.

Skontaktuj się z nami lub aplikuj, by dowiedzieć się więcej! link do formularza: https://bit.ly/3pv21aO tel: 664 028 919 mail: justyna.stelmaszczuk@medicover.pl

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X