Lekarz Stomatolog

Updated
logo

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Lubuskie
Miasto
Słubice
Telefon kontaktowy
+48 604 480 083

Szukasz pracy? Nowych wyzwań? A może znudził Ci się aktualny tryb życia? Przychodzimy z pomocą! Poszukujemy osoby na stanowisko lekarz stomatolog. Jesteśmy bardzo dobrze wyposażonym, prywatnym gabinetem, posiadamy m.in. tomograf, rtg, skaner wewnątrzustny, laser oraz mikroskop. Gabinet znajduje się na granicy z Niemcami (Słubice), dlatego wielu naszych pacjentów przyjeżdża z Niemiec. Zakwaterowanie w Słubicach nie jest problemem - pomagamy znaleźć je w dogodnym miejscu i cenie. Nie znasz języka? To również żaden problem - nasz personel tłumaczy wszystkie rozmowy z pacjentami (znajomość niemieckiego będzie oczywiście dodatkowym atutem). Praca przebiega w miłej atmosferze z energicznym zespołem. Wykonujemy dużo protetyki, w tym teleskopy, zasuwy i implantoprotetyka. Nie straszne nam problemy z dostarczeniem prac protetycznych na czas, ponieważ posiadamy własne laboratorium! UWAGA! Nie wymagamy doświadczenia. Jedynie czego oczekujemy, to chęci do pracy i zdolności - w razie potrzeby nasi doświadczeni lekarze pomogą. Zainteresowała Cię nasza oferta? Może masz dodatkowe pytania? Śmiało pisz lub dzwoń - z chęcią odpowiemy! Numer telefonu +48 604 480 083 E-mail: info@stomatologia-slubice.pl Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Czy
wiesz, że...
  • Jeśli Twoje zęby mają jasno żółty kolor, to oznaka że są zdrowe. Żółte zęby są najsilniejsze i trwałe. Jasno żółty to najbardziej naturalny kolor naszego uzębienia. Wybielając swoje zęby, tylko je osłabiamy.
  • 82% badanych informuje, że nie jest zadowolona nie jest zadowolona do końca ze swojego uśmiechu, 60% jako przyczynę niezadowolenia podaje barwę zębów
  • Badania wskazują, że 40% badanych po otrzymaniu znieczulenia, dzięki któremu nie czuło bólu, chętniej odwiedza dentystę.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X