Lekarz Ortodonta - współpraca

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Inne
Województwo
Śląskie
Miasto
Bielsko-Biała
Telefon kontaktowy
604626848
E-mail kontaktowy

Zatrudnię lub nawiążę współpracę z Lekarzem Ortodontą w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Dentify.

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Dentify to nowoczesna klinika stomatologiczna w Centrum Bielska-Białej, stworzona aby przywracać zdrowe i piękne uśmiechy. Misją Dentify jest poprawa jakości życia pacjentów, poprzez zapewnienie im najwyższych standardów opieki stomatologicznej. Jeśli cenisz sobie miłą atmosferę w pracy, zależy Ci na ciągłym rozwoju osobistym, a współpraca z ludźmi sprawia, że czujesz satysfakcję, dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Lekarz Ortodonta Miejsce pracy: Bielsko-Biała (centrum)

Oczekujemy: - Prawa do wykonywania zawodu - Doświadczenia w ortodoncji - Nastawienia na dobro pacjenta oraz wzajemną współpracę - Chęci dalszego rozwoju

Oferujemy: - Gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny i diagnostyczny (Tomografia 3D i Cefalometria) - Pracę z ambitnym i wykwalifikowanym personelem - Zasady współpracy oraz godziny pracy do uzgodnienia - Przyjazną atmosferę - Rozwój w placówce o wysokim standardzie usług - Lokalizację w centrum miasta z łatwym dojazdem - Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV drogą elektroniczną, na adres: rekrutacja@dentify.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 604626848.

Do aplikacji CV należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CIiSE Dentify Sp. z o.o. Sp.k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Czy
wiesz, że...
  • Według niedawnego sondażu amerykańskiej Akademii Stomatologii kosmetycznej, 92% Amerykanów uważa, że atrakcyjny uśmiech jest ważnym atutem życia społecznego.
  • Badania wskazują, że 40% badanych po otrzymaniu znieczulenia, dzięki któremu nie czuło bólu, chętniej odwiedza dentystę.
  • Jeśli Twoje zęby mają jasno żółty kolor, to oznaka że są zdrowe. Żółte zęby są najsilniejsze i trwałe. Jasno żółty to najbardziej naturalny kolor naszego uzębienia. Wybielając swoje zęby, tylko je osłabiamy.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X