Lekarz Endodonta

Updated
Medicover-Stomatologia-logo-pion-pozytyw (002)

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Telefon kontaktowy
538338890

W Medicover Stomatologia zmieniamy sposób dostarczania dentystyki w Polsce, dbamy o szczery i zdrowy uśmiech naszych Pacjentów.

Tworzymy Zespół ludzi z pasją, dla którego liczy się jakość dostarczanych usług oraz bezpieczeństwo. Stajemy się niekwestionowanym liderem, który z usług stomatologicznych tworzy nowy, zdrowy styl życia. Podejmij z nami wyzwanie i dołącz do nas!

Miejsce pracy: Centrum Stomatologiczne Medicover, Wrocław ul. Powstańców Śląskich

Pracując w naszym Zespole, otrzymasz:

-Gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt medycznyin mikroskopy, kamery wewnątrzustne, skanery wewnątrzustne oraz wysokiej jakości materiały stomatologiczne, -Możliwość ścisłej współpracy i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami, -Zapełniony grafik Pacjentów oraz możliwość pracy w kilku lokalizacjach, -Pracę na 4 ręce z wykwalifikowanym personelem, -Dostęp do kursów, szkoleń, warsztatów oraz aktualności dotyczących standardów wiedzy i leczenia, -Wsparcie Koordynatora Stomatologii i pracowników administracyjnych w codziennej pracy.

Zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów:

-posiadających prawo wykonywania zawodu, -z doświadczeniem w pracy pod mikroskopem, -mile widziany tytuł Lekarza specjalisty bądź w trakcie specjalizacji.

Do Twoich zadań należeć będzie:

-kompleksowa opieka nad Pacjentem, -dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych w Centrum.

Kontakt: 538 338 890

APLIKUJ TUTAJ:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=5B6E2628-0FCE-4C57-BED2-3E8249EC4001&skkcfg=848bb9aa33704e14afa7ab9ddafaab9d&skkExternalOfferId=188708&skkCountryId=1&skkRegionId=1

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X