Lekarz Dentysta praca w Bielsku-Białej

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Śląskie
Miasto
Bielsko-Biała
Telefon kontaktowy
604 626 848
E-mail kontaktowy

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Dentify zatrudni/podejmie współpracę z lekarzem dentystą.

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Dentify to nowoczesna klinika stomatologiczna w Centrum Bielska-Białej, stworzona aby przywracać zdrowe i piękne uśmiechy. Misją Dentify jest poprawa jakości życia pacjentów, poprzez zapewnienie im najwyższych standardów opieki stomatologicznej. Jeśli cenisz sobie miłą atmosferę w pracy, zależy Ci na ciągłym rozwoju osobistym, a współpraca z ludźmi sprawia, że czujesz satysfakcję, dołącz do nas! Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Lekarz Dentysta Miejsce pracy: Bielsko-Biała (centrum) Czego będziemy od Ciebie oczekiwać?: ● Minimum rocznego doświadczenia w stomatologii ● Nastawienia na dobro pacjenta oraz jakość leczenia ● Podchodzenia z szacunkiem do każdego, niezależnie od zajmowanego stanowiska ● Łatwości nawiązywania kontaktów z innymi i wysokiej kultury osobistej ● Chęci ciągłego rozwoju Co możemy zaoferować?: ● Pracę z ambitnym i wykwalifikowanym zespołem ● Przyjazną, partnerską atmosferę pracy z ludźmi lubiącymi i szanującymi się nawzajem ● Świetnie wyposażone gabinety, nowoczesny sprzęt medyczny i diagnostyczny (m.in. tomografia 3D, mikroskop) oraz najlepsze na rynku materiały i komfort pracy ● Brak kompromisów w leczeniu (proponujemy pacjentom tylko najlepsze rozwiązania, których jesteśmy pewni i z powodzeniem zaproponowalibyśmy je rodzinie i znajomym) ● Kompetentny i doświadczony personel pomocniczy ● Atrakcyjne warunki współpracy oraz godziny pracy do uzgodnienia

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania aplikacji CV drogą elektroniczną, na adres: rekrutacja@dentify.pl lub do bezpośredniego kontaktu telefonicznego pod numerem 604 626 848 . Do aplikacji CV należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dentify Sp. z o.o. sp.k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Czy
wiesz, że...
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
  • Według niedawnego sondażu amerykańskiej Akademii Stomatologii kosmetycznej, 92% Amerykanów uważa, że atrakcyjny uśmiech jest ważnym atutem życia społecznego.
  • 60% Polaków deklaruje, że woli zażywać leki przeciwbólowe, w razie bólu zęba i przeczekać go, niż udać się do stomatologa.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X