Lekarz Dentysta praca w Bielsku-Białej

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Śląskie
Miasto
Bielsko-Biała
E-mail kontaktowy

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Dentify to nowoczesna klinika stomatologiczna w Centrum Bielska-Białej, stworzona aby przywracać zdrowe i piękne uśmiechy. Misją Dentify jest poprawa jakości życia pacjentów, poprzez zapewnienie im najwyższych standardów opieki stomatologicznej. Jeśli cenisz sobie miłą atmosferę w pracy, zależy Ci na ciągłym rozwoju osobistym, a współpraca z ludźmi sprawia, że czujesz satysfakcję, dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Lekarz Dentysta

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (centrum)

Czego będziemy od Ciebie oczekiwać?: ● Minimum rocznego doświadczenia w stomatologii ● nastawienia na dobro pacjenta oraz jakość leczenia ● podchodzenia z szacunkiem do każdego, niezależnie od zajmowanego stanowiska ● łatwości nawiązywania kontaktów z innymi i wysokiej kultury osobistej ● chęci ciągłego rozwoju

Co możemy zaoferować?: ● Pracę z ambitnym i wykwalifikowanym zespołem ● Przyjazną, partnerską atmosferę pracy z ludźmi lubiącymi i szanującymi się nawzajem ● Świetnie wyposażone gabinety, nowoczesny sprzęt medyczny i diagnostyczny (m.in. tomografia 3D, mikroskop) oraz najlepsze na rynku materiały i komfort pracy ● Brak kompromisów w leczeniu (proponujemy pacjentom tylko najlepsze rozwiązania, których jesteśmy pewni i z powodzeniem zaproponowalibyśmy je rodzinie i znajomym) ● Kompetentny i doświadczony personel pomocniczy ● Atrakcyjne warunki współpracy oraz godziny pracy do uzgodnienia

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania aplikacji CV, drogą elektroniczną, na adres: rekrutacja@dentify.pl lub do bezpośredniego kontaktu telefonicznego pod numerem 604 626 848.

Do aplikacji CV należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dentify Sp. z o.o. sp.k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X