lekarz dentysta ortodoncja po licznych szkoleniach

Updated
285 0

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Śląskie
Miasto
Katowice
E-mail kontaktowy

Witam serdecznie, Jestem lekarzem dentysta w zawodzie od 7 lat. Kilka słów o mnie, od 4 lat zajmuje się ortodoncją odbyłem liczne szkolenia dalej się rozwijam i ksztalce w tym kierunku, szukam pracy jako ortodonta lub na początek dodatkowo jako lekarz ogólny zanim nie wytworzy się pola pacjentów. Zanim podjąłem decyzję że będę zajmował się ortodoncji interesowałem się chirurgią dalej wykonuje zabiegi plastyki ustno zatokowe usuwam zatrzymane zęby, torbiele czy wydłużam koron klinicznych intersuje mnie zasięg Katowice plus 30 km proszę o kontakt dentysta0105@gmail.com więcej informacji udzielę na rozmowie kwalifikacyjnej pozdrawiam

Czy
wiesz, że...
  • Badania wskazują, że 40% badanych po otrzymaniu znieczulenia, dzięki któremu nie czuło bólu, chętniej odwiedza dentystę.
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
  • Włosie szczoteczki były pierwotnie wykonane z krowiej sierści.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X