Lekarz Dentysta Mazowieckie

Updated
dentist-428650_1920

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Mława
Telefon kontaktowy
731644255

Jesteśmy bardzo dobrze wyposażoną placówką prywatną z dużą bazą pacjentów. Chcielibyśmy serdecznie zaprosić dwóch lekarzy dentystów do wspólnej pracy w gabinecie stomatologicznym w miejscowości Mława w woj. Mazowieckim.

(Oferujemy) · Otwarte i elastyczne podejście do współpracy (jesteśmy otwarci do rozmowę pod kątem rozwoju czy też zmian w naszej klinice · Atrakcyjne wynagrodzenie · Placówkę nowoczesną i przodującą na lokalnym rynku · Grafik zapełniony pacjentami prywatnymi · Sprzęt pozwalający na rozwój – posiadamy pantomogram, mikroskop z aparatem foto, nowoczesny sprzęt do endodoncji · Wykonujemy pełen zakres usług – od biologii, poprzez funkcje aż do estetyki · Chcemy dawać pacjentom bardzo jakościową usługę – stosujemy materiały wysokiej jakości · Dobrą i przyjazną atmosferę pracy · Zadbane i przestronne gabinety

(Oczekujemy i poszukujemy lekarzy, którzy) · Cenią sobie uroki mniejszych miejscowości · Nastawieni są na rodzinną atmosferę, dobre fluidy i wzajemną współpracę · Którzy rozumieją potrzeby pacjenta i starają się świadczyć usługi o dobrej jakości · Chcą w przyszłości realizować co raz większe plany leczenia · Interesują się rozwojem i nowinkami

(Miejsce i kultura firmy) Lokalizacyjnie placówka położona jest 120 km od Warszawy, 75 km od Olsztyna i 130 km od Torunia. Miejsce idealne dla osób lubiących spokój, naturę i urok mniejszych miejscowości. Szukamy osób, które lubią ludzi, dobry humor i work-life balance. Szczerze zachęcamy do kontaktu ?

(Telefon) 731 644 255 (e-mail) rekrutacjadentalway2@gmail.com

Czy
wiesz, że...
  • Ludzie, którzy są praworęczny zazwyczaj żują pokarm na prawej stronie ust. Leworęczni - po lewej stronie.
  • Według Akademii Stomatologii Ogólnej, przeciętny człowiek szczotkuje zęby tylko 45 do 70 sekund. Zalecana ilość czasu wynosi 2-3 minuty.
  • Co dwa zęby to nie jeden ?
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X