Lekarz dentysta do nowoczesnej kliniki specjalizującej się m.in. w przebudowach zwarcia

Aktualizacja
20160324_172017_2

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Nowy Dwór Mazowiecki
Telefon kontaktowy
504254615
E-mail kontaktowy

Interesujesz się kompleksowymi przebudowami zwarcia? Umiesz pracować z użyciem mikroskopu i koferdamu? Rozumiesz, że bez powyższych narzędzi nie istnieje dobre leczenie kanałowe? Korzystasz z nowoczesnej diagnostyki, takiej jak CBCT? Umiesz lub chcesz się nauczyć pracować w oparciu o profesjonalne plany leczenia? Lubisz pełne grafiki i pracę na wysokich obrotach przez cały dzień?

Jeśli odpowiedziałaś lub odpowiedziałeś twierdząco na przynajmniej 4 powyższe pytania, to jest to oferta skierowana do Ciebie :)

Jesteśmy nowoczesną, niewielką kliniką (3 unity) zlokalizowaną w Nowym Dworze Mazowieckim (ok. 30 minut od Warszawy, podróżując w przeciwną stronę do korków). Specjalizujemy się w kompleksowych przebudowach zwarcia: od deprogramacji wg Koisa, przez planowanie pracy, chirurgię - w tym implantologię, plastykę tkanek miękkich, przeszczepy, aż do zaawansowanej protetyki. Leczymy najbardziej skomplikowane przypadki endodontyczne - zawsze z użyciem mikroskopu i koferdamu. Nasi lekarze mają możliwość uczestniczenia we wszystkich zabiegach odbywających się w klinice i korzystania z wiedzy całego zespołu.

Jeśli dodatkowo lubisz wyzwania i rozumiesz ideę pracy zespołowej, to czekamy na Twoje CV!

Czy
wiesz, że...
  • Według niedawnego sondażu amerykańskiej Akademii Stomatologii kosmetycznej, 92% Amerykanów uważa, że atrakcyjny uśmiech jest ważnym atutem życia społecznego.
  • Dentysta rozpoczyna badania wstępnymi oględzinami, często poprzedzonymi słowami: Proszę powiedzieć "Aaaaa"
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X