Lekarz dentysta

Updated
Lekarz dentysta

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Wołomin
Telefon kontaktowy
602 114 804

Zatrudnimy lekarza z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz chirurgii stomatologicznej.

Centrum Stomatologiczne Demed to sieć przychodni stomatologicznych. Obecnie posiadamy placówki w Łomży, Płocku, Wołominie, Warszawie na Ursynowie, na Woli oraz na Ochocie. Przychodnia Demed w Wołominie istnieje od 2009 i obecnie zatrudnia chirurga stomatologicznego, protetyków, ortodontów oraz stomatologów zachowawczych.

Obecnie poszukujemy lekarza z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz chirurgii stomatologicznej.

Oferujemy: 1. Dużą ilość Pacjentów. 2. Załogę, która będzie służyła radą i pomocą. 3. Stabilne i pewne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie. 4. Pomoc w rozwoju i specjalizacji w wybranej dziedzinie. 5. Gabinet dostępny w wybranych godzinach we wszystkie wtorki, czwartki oraz 3 poniedziałki w miesiącu. 6. Gabinet dostępny od sierpnia.

Wymagania: Dyplom lekarza dentysty. Mile widziane: • doświadczenie w pracy w ramach umowy z NFZ; • własna działalność gospodarcza.

Link: wolomin.centrumdemed.pl/

Czy
wiesz, że...
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
  • Trzeba cieszyć się dniem dzisiejszym, bo jutro mogą Cię boleć zęby.
  • Według niedawnego sondażu amerykańskiej Akademii Stomatologii kosmetycznej, 92% Amerykanów uważa, że atrakcyjny uśmiech jest ważnym atutem życia społecznego.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X