Lekarz dentysta

Aktualizacja
Lekarz dentysta

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Wołomin
Telefon kontaktowy
602 114 804

Zatrudnimy lekarza z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz chirurgii stomatologicznej.

Centrum Stomatologiczne Demed to sieć przychodni stomatologicznych. Obecnie posiadamy placówki w Łomży, Płocku, Wołominie, Warszawie na Ursynowie, na Woli oraz na Ochocie. Przychodnia Demed w Wołominie istnieje od 2009 i obecnie zatrudnia chirurga stomatologicznego, protetyków, ortodontów oraz stomatologów zachowawczych.

Obecnie poszukujemy lekarza z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz chirurgii stomatologicznej.

Oferujemy: 1. Dużą ilość Pacjentów. 2. Załogę, która będzie służyła radą i pomocą. 3. Stabilne i pewne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie. 4. Pomoc w rozwoju i specjalizacji w wybranej dziedzinie. 5. Gabinet dostępny w wybranych godzinach we wszystkie wtorki, czwartki oraz 3 poniedziałki w miesiącu. 6. Gabinet dostępny od sierpnia.

Wymagania: Dyplom lekarza dentysty. Mile widziane: • doświadczenie w pracy w ramach umowy z NFZ; • własna działalność gospodarcza.

Link: wolomin.centrumdemed.pl/

Czy
wiesz, że...
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
  • 82% badanych informuje, że nie jest zadowolona nie jest zadowolona do końca ze swojego uśmiechu, 60% jako przyczynę niezadowolenia podaje barwę zębów
  • W Japonii "yaeba" czyli "krzywe zęby" są uważane za urocze i atrakcyjne. Nastolatki często poddają się operacji wykrzywienia zębów, by wyglądać bardziej atrakcyjnie.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X