Lekarz Dentysta

Aktualizacja
129 1
Lekarz Dentysta

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Kozienice
Telefon kontaktowy
733203682
E-mail kontaktowy

Nasza misja: Wysoką jakością usług, otwartością i autentycznością sprawiać, że na twarzach ludzi gościć będzie zdrowy uśmiech.

Klinika dołączyła do prestiżowej listy 100 placówek stomatologicznych z całej Polski, które uzyskały status “Kliniki bez bólu”.

Oferujemy swoim pacjentom leczenie z zakresu: stomatologii zachowawczej, endodoncji, dziecięcej, estetycznej, implantologii i chirurgii.

Zapraszamy do współpracy Lekarza Dentysty zajmującego się stomatologią zachowawczą i endodoncją

?OFERUJEMY: - dużą bazę Pacjentów prywatnych - pracę w 3- fotelowej placówce na podstawie kontraktu B2B - pracę ze wsparciem asysty

?OCZEKUJEMY: - doświadczenia na samodzielnym stanowisku - dyspozycyjności co najmniej 2-3 dni w tygodniu - odpowiedzialności - empatii oraz umiejętności budowania relacji z pacjentem

?WYPOSAŻENIE: - pantomogram - tomografia - mikroskop - sala szkoleniowa

☎ KONTAKT: Tel: 733 203 682 e-mail: anita.nowicka@oqp.agency

W CV prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.”

Czy
wiesz, że...
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
  • 60% Polaków deklaruje, że woli zażywać leki przeciwbólowe, w razie bólu zęba i przeczekać go, niż udać się do stomatologa.
  • 50% osób podczas spotkania w pierwszej kolejności zwraca uwagę na uśmiech drugiej osoby.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X