Lekarz Dentysta

Aktualizacja
Lekarz Dentysta

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Małopolskie
Miasto
Gorlice
Telefon kontaktowy
733203682
E-mail kontaktowy

W związku z rozwojem prywatnego gabinetu stomatologicznego w Gorlicach zapraszamy do współpracy Lekarza Dentysty specjalizującego się w Stomatologii Zachowawczej.

Oferujemy: - wynagrodzenie na poziomie ok. 40% od wygenerowanych obrotów - współpracę na podstawie kontraktu B2B - pracę w 2-fotelowej placówce

Oczekujemy: - dyspozycyjności min. 2 dni w tygodniu - zaangażowania - odpowiedzialności

KONTAKT: Anita Nowicka Telefon: 733 203 682 E-mail: anita.nowicka@oqp.agency

Zapraszamy do Kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub przez przesłanie CV. W CV prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.”

Czy
wiesz, że...
  • 32% Amerykanów podaje nieświeży oddech jako najgorszą cechę współpracownika.
  • Badania wskazują, że 40% badanych po otrzymaniu znieczulenia, dzięki któremu nie czuło bólu, chętniej odwiedza dentystę.
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X