Lekarz Dentysta

Aktualizacja
Lekarz Dentysta

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Lubelskie
Miasto
Biała Podlaska
Telefon kontaktowy
733 203 682
E-mail kontaktowy

Gabinet Stomatologiczny w Białej Podlaskiej podejmie współpracę z lekarzem dentystą celem rozszerzenia oferowanych usług.

Oferujemy: - możliwość pracy 2-3 dni w tygodniu - współpracę na podstawie kontraktu B2B - grafik zapełniony pacjentami prywatnymi - asystę na cztery ręce

Oczekujemy: - skrupulatności i zaangażowania - odpowiedzialności

Wyposażenie: - Unit Diplomat Chirana - Radiowizjografia Planmeka - Endometr Morita - Skaler - Piaskarka EMS

Zapraszamy do Kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub przez przesłanie CV. W CV prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.”

KONTAKT Anita Nowicka Telefon: 733 203 682 E-mail: anita.nowicka@oqp.agency

Czy
wiesz, że...
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
  • Badania wskazują, że 40% badanych po otrzymaniu znieczulenia, dzięki któremu nie czuło bólu, chętniej odwiedza dentystę.
  • W Japonii "yaeba" czyli "krzywe zęby" są uważane za urocze i atrakcyjne. Nastolatki często poddają się operacji wykrzywienia zębów, by wyglądać bardziej atrakcyjnie.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X