Kredyt i leasing na sprzęt medyczny. Ogranicz koszty o 15%, rozwijając swój biznes. opinie o sprzęcie

Updated
Kredyt i leasing na sprzęt medyczny. Ogranicz koszty o 15%, rozwijając swój biznes. opinie o sprzęcie

Sprzęt

Cena (zł)
0.00

Wyobraź sobie, że przychody w Twojej firmie zwiększają się, a pacjenci doceniają Cię, nie tylko za to, że pomagasz im jeszcze skuteczniej, ale też za warunki, w jakich ich przyjmujesz. Do tego potrzebny jest dodatkowy lub nowy sprzęt. Często też remont lokalu i oprogramowanie ułatwiające rejestrację i kontakt z pacjentami. Jestem doradcą finansowym, specjalizuję się w obsłudze rynku medycznego. Doradzę Ci, jak sfinansować te inwestycje. Pokażę, jak możesz zaoszczędzić 15%, rozwijać gabinet lub przychodnię. Wynegocjuję najkorzystniejsze warunki umowy. To wszystko w jednym miejscu – u Ciebie w firmie lub w moim biurze – w Krakowie. Wystarczy, że napiszesz maila na adres jerzy.kwiecinski@zdrowefinanse.info lub zadzwonisz pod numer: 504 196 540. Zobacz też mój serwis, gdzie zamieszczam bezpłatne porady finansowe i księgowe – ZdroweFinanse.info Współpracuję z kilkudziesięcioma bankami, firmami leasingowymi i faktorowymi. Zobacz, co możesz sfinansować leasingiem: - unity stomatologiczne, - urządzenia diagnostyczne, - aparaty pomiarowe, - sprzęt laboratoryjny, - sprzęt chirurgiczny, stoły chirurgiczne, - lasery - inne. A kredytem: - dowolny cel. Kto może skorzystać: - lekarz, stomatolog, technik stomatologiczny – prowadzący działalność gospodarczą, NZOZ i inne podmioty medyczne Również nowopowstałe firmy. Formalności: To zależy od instytucji i produktu finansowego. Ale na pewno trzeba przygotować: - wypis z rejestru działalności lub z KRS, - REGON, - NIP, - dokument potwierdzający uprawnienia do prowadzenia działalności medycznej, - dowód osobisty i w przypadku sp. cywilnej – jej umowa; oraz (opcjonalnie) - dokumenty finansowe (bilans za ostatni rok lub wydruk z ksiąg bądź PIT), - wyciąg z banku - deklaracje VAT 7, - zaświadczenia o niezaleganiu w US i ZUS. Co jeszcze możesz sfinansować, korzystając z mojego bezpłatnego doradztwa? - komputery, laptopy, oprogramowanie, - samochód, - inne urządzenia, maszyny, - mieszkanie, lokal. Pamiętaj, inwestując w rozwój swojego biznesu, nie tylko możesz zwiększyć swoje przychody, ale też ograniczysz koszty. Napisz mi proszę, jakie są Twoje największe koszty: Jerzy Kwieciński jerzy.kwiecinski@zdrowefinanse.info tel. 504 196 540 ZdroweFinanse.info

Recenzje użytkowników

Brak recenzji użytkowników dla tej pozycji.
Masz już konto?
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Użyteczność
Jakość
Cena
Komentarze
Możesz dodawać media po wysłaniu wpisu.
Czy
wiesz, że...
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
  • Mamy takie czasy, że prócz śmierci i podatków, pewną masz jeszcze próchnicę.
  • 60% Polaków deklaruje, że woli zażywać leki przeciwbólowe, w razie bólu zęba i przeczekać go, niż udać się do stomatologa.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X